PRAG 2023 TURU

 
Süre

4 Gün, 3 Gece

 
Konum

Praga, Çek Cumhuriyeti

 
Grup

Max 40 Kişi

Tour Image

Tanım

Mettravel'in 3 Gece 4 Gün turu ile Prag'ın muhteşem güzelliklerini keşfedin! Tarihi ve kültürüyle dolu bu canlı şehrin nefes kesen mimarisini, sevimli parke taşı sokaklarını ve lezzetli mutfağını keşfederken kendinizi şehre kaptırın. Göz kamaştırıcı Prag Kalesi'nden hareketli Eski Şehir Meydanı'na, uzman rehberlerimiz şehrin sembolik yerlerine bir yolculuğa çıkaracaklar ve hepsini en iyi hizmetlerimizin konforu ve kolaylığıyla deneyimleyeceksiniz. Yerel mutfağın tadını çıkarın, geleneksel Çek birası yudumlayın ve gerçekten olağanüstü bu şehrin büyüleyici atmosferine kapılın. Ayrıntıları bizimle bırakın ve unutulmaz anılarınızı yaratmaya odaklanın. Bugün Mettravel ile Prag turunuzu rezerve edin!

Varış Noktası Prague Airport Ruzyně
Hareket TBD
Dönüş TBD
Dahil Uzman Rehber
Özel Ulaşım
Giriş Ücretleri
Kahvaltı ve Akşam Yemeği 
Hariç Ek hizmetler
Sigorta
İçecek
Biletler

Tour Plan

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali .........kontuarında ..... da buluşma. ........ sefer sayılı uçuş ile ....’de hareket. …’de varış. Varışın ardindan Prag sehir merkezine transfer. Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda. Kale bölgesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben serbest zaman ve otele transfer. Aksam Vlatava Tekne turuna katilma imkani Geceleme otelimizde.

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam gün Karlovy Vary turu(yemeksiz)veya Akşam Çek Gecesi’ne katılma imkani. Geceleme otelimizde.

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz ) katilma imkani. Aksam Ortacag Gecesi’ne katilma imkani. Geceleme otelimizde.

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından , Havalimanın’a transfer. .....Sefer sayılı uçuş ile ……. ’de İstanbul’a hareket saat …...’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Image
Image
Image
Image
Image