MİCE HİZMETLERİ

İş dünyasının ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığımız MICE hizmetlerimizle her türlü toplantı, iş gezisi, konferans ve etkinlik organizasyonunuzu en yüksek standartlarda gerçekleştiriyoruz.

Tour Image

Toplantılar

Toplantılarınız için en uygun mekanları belirliyoruz. Öncelikle, toplantı amacınıza, katılımcı sayınıza ve bütçenize uygun olarak, en iyi seçenekleri belirliyoruz. Daha sonra, seçtiğiniz mekanı tamamen sizin isteklerinize göre dizayn ediyoruz. Teknik ekipmanlardan, yiyecek-içecek servisine kadar tüm detayları özenle planlayarak, toplantılarınızın ihtiyacı olan tüm özellikleri sunuyoruz.

Mettravel olarak, teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak, toplantılarınızı daha interaktif hale getiriyoruz. Canlı yayın ve web konferansları sayesinde, tüm katılımcıların toplantıya online olarak katılmasını sağlıyoruz. Ayrıca, toplantı sonrası da katılımcıların geri bildirimlerini alarak, toplantınızın verimliliğini ölçüyoruz. Böylece, gelecekte yapacağınız toplantılar için daha iyi bir yol haritası çiziyoruz.

Teşvik Etkinlikleri

İş gezilerinizi organize ederken en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Konaklama, transfer, yemek, tur, toplantı ve diğer organizasyonlarınızın tamamını planlayarak, iş gezilerinizin kusursuz geçmesini sağlıyoruz. İş gezilerinizi, farklı kültürleri tanıma fırsatı olarak değerlendiriyoruz. Bu nedenle, gezilerinizi düzenlerken, yerel kültürleri tanıyabileceğiniz etkinliklere de yer veriyoruz.

Mettravel ile iş gezilerinizde en keyifli anılarınızı biriktireceksiniz. Önceliğimiz sizin iş toplantılarınız olmasına rağmen, iş gezilerinizde farklı turistik yerleri de ziyaret edebilmeniz için fırsat yaratıyoruz. Sizlere özel olarak hazırlanan gezi rotalarımızla, şehrin en güzel yerlerini gezerek, tarihi ve kültürel değerleri yakından tanıyabilirsiniz. Tüm bunları yaparken, sizin iş yoğunluğunuzun farkındayız ve tüm organizasyonları zamanında gerçekleştirerek iş gezilerinizi daha verimli hale getiriyoruz.

Konferanslar

Mettravel olarak, iş toplantılarınızı en iyi şekilde planlıyor ve organize ediyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ve deneyimli ekibimiz ile iş toplantılarınızı verimli ve başarılı hale getiriyoruz. Konferanslarınızda en iyi hizmeti sunmak için, tüm detayları dikkate alıyor ve katılımcıların konforlu bir ortamda buluşmalarını sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimiz, konferanslarınızın her aşamasında sizinle birlikte hareket ediyor ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyor. Konferanslarınızda ses ve ışık sistemleri, sunum malzemeleri ve diğer teknik detaylar konusunda da en iyi desteği sağlıyoruz. Ayrıca, konferanslarınıza özel olarak hazırladığımız yemek menüleri ile katılımcılarınızı lezzetli bir deneyim yaşatıyoruz.

Fuarlar

Mettravel olarak, sergi organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde planlıyor ve yönetiyoruz. Sergi organizasyonlarınızda stand tasarımı, stand inşaatı, materyal sağlama ve diğer tüm detaylar konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Sergilerinizde katılımcıların ilgisini çekmek için yaratıcı ve etkileyici stand tasarımları hazırlıyor ve standların görsel etkisini artırıyoruz.

Sergi organizasyonlarınızda teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak, katılımcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Profesyonel ekibimiz, tüm organizasyon sürecinde sizinle birlikte hareket ederek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler sunuyor. Sergi organizasyonlarınızın en iyi şekilde geçmesini sağlamak için, deneyimli ekibimiz ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız.