Mettravel; Orta Avrupa’daki çözüm ortağınız;
 
Dinamik ve tecrübeli kadrosu ile Turizm profesyonellerine en kaliteli servisi en düşük maliyetle vermeyi ilke edinen firmamız kendi gücüyle sizlerin güçlerini birleştiriyor. 
 
Kurulduğu günden bu yana sektörün önde gelen Tur operatörlerine hizmet veren  Mettravel, farklı düşünen ve çözüm geliştiren, iyi niyet ve güven ortamı içerisinde sektörel ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak ortak sinerji ve sürekli iletişimle Avrupa’nın kalbini ziyaret eden misafirlerinize en doğru ve en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
 
Kültür Turları, Kurumsal Gezi ve Organizasyonlar, Münferit Seyahatler, Sağlık Turları, Özel ilgi turları gibi birçok seyahat ihtiyacına hizmet veren Mettravel; kuruluş amacı olan ve bilhassa Türkiye’de faaliyet gösteren Seyahat Acentaları ve Tur operatörlerine adeta Orta Avrupa’da kendi ofisleri gibi çalışabilecekleri bir hizmet prensibiyle çalışmaktadır.
 
Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de kurulan firmamız Macaristan, Avusturya, Çekya, Almanya ve Sırbistan’da gerek münferit gerekse de Grup taleplerine hizmet vermekte olup, tüm taleplerinize büyük bir titizlikle yaklaşmakta ve yapmış olduğu toplu alımlar sayesinde sizlere en uygun fiyatları vermeyi hedef edinmiştir.
 
Daima sizlerin misafirlerini kendi misafiri gibi gören, müşteri memnuniyeti adına hiçbir özveriden kaçınmayan ve yurda dönen her mutlu misafirin yeni misafirler getireceğini bilen ekibimizle,  sizlerden gelen her türlü talebe azami önem verdiğimizi bilmenizi isteriz.
 
Sizin için burdayız…